Tamtej nocy wszystko było białe, oślepiające światło obudziło mnie nagle, nie zdawałam sobie sprawy, która była godzina, naprawdę nie wiedziałam nawet gdzie jestem, wydawało się jakby sen się skończył, ale to co mnie otaczało nie przypominało mojego pokoju… Po chwili poczułam jakbym była na łące, ćwierkały ptaki, chwilę później poczułam zapach smaru i dźwięk jakichś pracujących maszyn jakby na hali produkcyjnej, nade mną latały czarno białe motyle, tak to chyba były motyle, próbowałam wstać, kiedy się podniosłam usłyszałam dźwięk budzika… odwróciłam się i mój zegar zniknął ze ściany. To dziwne uczucie się skończy, pomyślałam, ale z każdym krokiem, który starałam się zrobić rzeczywistość wokół mnie się zmieniała, zdeformowane dźwięki, niezrozumiałe obrazy, zapachy których wcześniej nie znałam.
W oddali wdziałam zniekształcone twarze jakby ludzi, zaczęła grać muzyka… skądś znałam ten utwór, ale za cholerę nie mogłam go wtedy rozpoznać, próbowałam się uszczypnąć w policzek, ale ręce odmawiały mi posłuszeństwa. Po chwili moje ruchy były jakby kontrolowane przez nieznaną siłę, odpływałam w stan mentalnej nieważkości. Po nieokreślonej bliżej chwili zaczęła się przede mną klarować jakby czerwona spirala, wirowała bardzo jasnym, amarantowym światłem a z środka emanowało ciepło. Nie musiałam nawet poruszać nogami, same prowadziły mnie w jej kierunku…
Obudziłam się spocona w swoim łóżku, to było coś więcej niż tylko sen…

Witaj w czarno – białym świecie snu Agathy, pełnego optycznych iluzji i złudzeń. Daj szanse swojej spostrzegawczości i umiejętności pracy zespołowej by znaleźć klucz do wyjścia. Dasz radę?

CHARAKTERYSTYKA POKOJU

ŚWIAT ILUZJI
85
STOPIEŃ TRUDNOŚCI
75
POZIOM JASNOŚCI
75
ODREALNIENIE

PODSUMOWANIE POKOJU

ŚWIAT ILUZJI
Ilość graczy (min)
Ilość graczy (max)
Czas gry (minut)
Cena za grę od (zł)
Cena za grę do (zł)
Poziom satysfakcji (%)